facebook twitter Google Plus
Bizim Hikaye 36. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Bizim Hikaye 36. Bölüm Fragmanı özeti:

Fox'un yeni dizisi Bizim Hikaye 36. bölüm fragmanı yayınlandı. Shamaless dizisnin uyarlaması olan Med Yapım'ın yapımcılığını yaptığı Serdar Gözelekli'nin senaryosunu yazdığı Bizim Hikaye yeni bölümleriyle perşembe akşamları saat 20:00'da fox tv ekranlarında.Böbreği çalınan Fikri için zor zamanlar başlamıştır. Bu durumdan sorumlu tutulan Yeliz ise Filiz'in tavrıyla karşı karşıya kalır. Yeliz hiç bir şeyden haberi yokmuş gibi görünse de Filiz onu hayatlarından çıkarmaya karar vermiştir. Organ mafyasıyla işbirliği halinde olan Yeliz hapse girecek mi? Elibollar ailesinin güvenini kazanmak yerine bir darbe de kendisi vuran Yeliz bundan sonra ne yapacak?


Bizim Hikaye dizisi her Perşembe - 20.00 saatinde Fox tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Bizim Hikaye 36. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Bizim Hikaye dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Bizim Hikaye 36. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Bizim Hikaye 36. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Bizim Hikaye 36. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Bizim hikaye fragman, bizim hikaye fragmanı izle, bizim hikaye izle full, bizim hikaye, bizim hikaye fragmanı izle full, Bizim Hikaye 36. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Bizim Hikaye 36. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Bizim Hikaye 36. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Bizim Hikaye 36. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Bizim Hikaye 36. Bölüm Fragmanı neler olacak, Bizim Hikaye 36. Bölüm Fragmanı özeti