facebook twitter Google Plus
Bizim Hikaye 21. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Bizim Hikaye 21. Bölüm Fragmanı özeti:

Fox'un yeni dizisi Bizim Hikaye 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Shamaless dizisnin uyarlaması olan Med Yapım'ın yapımcılığını yaptığı Serdar Gözelekli'nin senaryosunu yazdığı Bizim Hikaye yeni bölümleriyle perşembe akşamları saat 20:00'da fox tv ekranlarında. Barış'ın gerçekleri itirafından sonra başta Filiz olmak üzere herkes şaşkındır. Filiz artık üst üste duyduğu yalanlardan oldukça sıkılır ve kendini inzivaya çeker. Bu olay herkesin Filiz için endişelenmesine sebep olur. Filiz için artık Cemil ile evlenmekten başka çaresi yoktur.


Bizim Hikaye dizisi her Perşembe - 20.00 saatinde Fox tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Bizim Hikaye 21. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Bizim Hikaye dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Bizim Hikaye 21. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Bizim Hikaye 21. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Bizim Hikaye 21. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Bizim hikaye fragman, bizim hikaye fragmanı izle, bizim hikaye izle full, bizim hikaye, bizim hikaye fragmanı izle full, Bizim Hikaye 21. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Bizim Hikaye 21. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Bizim Hikaye 21. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Bizim Hikaye 21. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Bizim Hikaye 21. Bölüm Fragmanı neler olacak, Bizim Hikaye 21. Bölüm Fragmanı özeti