facebook twitter Google Plus
Bizim Hikaye 21. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Bizim Hikaye 21. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Fox'un yeni dizisi Bizim Hikaye 21. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Shamaless dizisnin uyarlaması olan Med Yapım'ın yapımcılığını yaptığı Serdar Gözelekli'nin senaryosunu yazdığı Bizim Hikaye yeni bölümleriyle perşembe akşamları saat 20:00'da fox tv ekranlarında. Barış'ın gerçekleri itirafından sonra başta Filiz olmak üzere herkes şaşkındır. Filiz artık üst üste duyduğu yalanlardan oldukça sıkılır ve kendini inzivaya çeker. Bu olay herkesin Filiz için endişelenmesine sebep olur. Filiz için artık Cemil ile evlenmekten başka çaresi yoktur.


Bizim Hikaye dizisi her Perşembe - 20.00 saatinde Fox tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Bizim Hikaye 21. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Bizim Hikaye dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Bizim Hikaye 21. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Bizim Hikaye 21. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Bizim Hikaye 21. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Bizim Hikaye 21. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Bizim Hikaye 21. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Bizim Hikaye 21. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Bizim Hikaye 21. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Bizim Hikaye 21. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Bizim Hikaye 21. Bölüm 2. Fragmanı özeti