facebook twitter Google Plus
Bizim Hikaye 19. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Bizim Hikaye 19. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Fox'un yeni dizisi Bizim Hikaye 19. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Shamaless dizisnin uyarlaması olan Med Yapım'ın yapımcılığını yaptığı Serdar Gözelekli'nin senaryosunu yazdığı Bizim Hikaye yeni bölümleriyle perşembe akşamları saat 20:00'da fox tv ekranlarında. Barış'ın gerçekleri itirafından sonra başta Filiz olmak üzere herkes şaşkındır. Filiz artık üst üste duyduğu yalanlardan oldukça sıkılır ve kendini inzivaya çeker. Bu olay herkesin Filiz için endişelenmesine sebep olur. Filiz için artık Cemil ile evlenmekten başka çaresi yoktur.


Bizim Hikaye dizisi her Perşembe - 20.00 saatinde Fox tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Bizim Hikaye 19. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Bizim Hikaye dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Bizim Hikaye 19. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Bizim Hikaye 19. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Bizim Hikaye 19. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Bizim hikaye fragman, bizim hikaye fragmanı izle, bizim hikaye izle full, bizim hikaye, bizim hikaye fragmanı izle full, Bizim Hikaye 19. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Bizim Hikaye 19. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Bizim Hikaye 19. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Bizim Hikaye 19. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Bizim Hikaye 19. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Bizim Hikaye 19. Bölüm 2. Fragmanı özeti