facebook twitter Google Plus
Bizim Hikaye 17. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Bizim Hikaye 17. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Fox'un yeni dizisi Bizim Hikaye 17. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Shamaless dizisnin uyarlaması olan Med Yapım'ın yapımcılığını yaptığı Serdar Gözelekli'nin senaryosunu yazdığı Bizim Hikaye yeni bölümleriyle perşembe akşamları saat 20:00'da fox tv ekranlarında. Kardeşlerine kavuşmak için her şeyi göze alan Filiz Cemil'e evlenmek istediğini söyler. Hayali gerçekleşmek üzere olan Cemil bu evliliğin gerçekleşmesi için her şeyi yapacaktır. Tülay bu zor karar öncesinde Filiz'i oluşabilecek bir hatadan dönmesi için iyice düşünmesini ister. Filiz Fikri'yi çocukların velayetini bırakması için ikna etmeye çalışır. 


Bizim Hikaye dizisi her Perşembe - 20.00 saatinde Fox tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Bizim Hikaye 17. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Bizim Hikaye dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Bizim Hikaye 17. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Bizim Hikaye 17. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Bizim Hikaye 17. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Bizim Hikaye 17. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Bizim Hikaye 17. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Bizim Hikaye 17. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Bizim Hikaye 17. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Bizim Hikaye 17. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Bizim Hikaye 17. Bölüm 2. Fragmanı özeti