facebook twitter Google Plus
Bizim Hikaye 16. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Bizim Hikaye 16. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Fox'un yeni dizisi Bizim Hikaye 16. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Shamaless dizisnin uyarlaması olan Med Yapım'ın yapımcılığını yaptığı Serdar Gözelekli'nin senaryosunu yazdığı Bizim Hikaye yeni bölümleriyle perşembe akşamları saat 20:00'da fox tv ekranlarında. Hikmet Muazzez'in hayatına girmesiyle daha önce hiç tatmadığı duyguları tadar. Fakat bu sahte ilişkinin bir süre sonra bozulup bozulmayacağından da emin değildir. Şeyma'nın Fikri'yi evden kovması Fikri'yi bir süre uzaklaştırır.


Bizim Hikaye dizisi her Perşembe - 20.00 saatinde Fox tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Bizim Hikaye 16. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Bizim Hikaye dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Bizim Hikaye 16. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Bizim Hikaye 16. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Bizim Hikaye 16. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Bizim Hikaye 16. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Bizim Hikaye 16. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Bizim Hikaye 16. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Bizim Hikaye 16. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Bizim Hikaye 16. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Bizim Hikaye 16. Bölüm 2. Fragmanı özeti