facebook twitter Google Plus
Bizim Hikaye 15. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Bizim Hikaye 15. Bölüm Fragmanı özeti:

Fox'un yeni dizisi Bizim Hikaye 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Shamaless dizisnin uyarlaması olan Med Yapım'ın yapımcılığını yaptığı Serdar Gözelekli'nin senaryosunu yazdığı Bizim Hikaye yeni bölümleriyle perşembe akşamları saat 20:00'da fox tv ekranlarında. Çalıntı aabayla yakalanan Rahmet ve Hikmet'in yardımına Barış koşar. Barış suçu üstlenmek ister fakat Cemil'in başka planları vardır. Barış bundan sonra Cemil'in söylediklerini yapmak durumdadır. Haşim'in iyi olduğundan emin olan Fikri bu durumu Şeyma'ya kanıtlamak ister. Haşim ise durumun farkındadır ve renk vermez.


Bizim Hikaye dizisi her Perşembe - 20.00 saatinde Fox tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Bizim Hikaye 15. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Bizim Hikaye dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Bizim Hikaye 15. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Bizim Hikaye 15. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Bizim Hikaye 15. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Bizim hikaye fragman, bizim hikaye fragmanı izle, bizim hikaye izle full, bizim hikaye, bizim hikaye fragmanı izle full, Bizim Hikaye 15. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Bizim Hikaye 15. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Bizim Hikaye 15. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Bizim Hikaye 15. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Bizim Hikaye 15. Bölüm Fragmanı neler olacak, Bizim Hikaye 15. Bölüm Fragmanı özeti